Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital baskı, bir fotoğrafın ya da bilgisayar üzerinde hazırlanan tasarımın el değmeden kullanılacak malzemenin üzerine baskı yapılma tekniğine verilen addır. Çoğunlukla insanlar Dijital Baskı işleminin büyük çaplı işlerde tercih edildiğini düşünür. Oysaki hız, kaliteli, esneklik ve uygun maliyet avantajı sayesinde istenen her çalışma için uygun bir baskı yöntemidir diyebiliriz. Dolayısıyla Dijital Baskı Nedir? Dediğinizde, her amaç için en ekonomik baskı çözümü olduğunu vurgulayabiliriz. Geçmiş yıllar incelendiğinde ofset baskı tekniğinin daha fazla tercih edildiği görülmekte. Fakat günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte her açıdan kazanç sağlayan dijital baskı yöntemi, sağladığı avantajlardan ötürü bugün daha sık kullanılmaktadır. İç ve dış mekan uygulamalarından broşür, el ilanı ve çeşitli reklam çalışmalarında tercih edilebilir.

Dijital Baskı Avantajları

Söz konusu Dijital Baskı uygulamasında kalıp değiştirilmesine gerek olmadığından bu özellik seri üretim hakkı sunmaktadır. Dolayısıyla düşük adetli veya yüksek adetli her çeşit çalışmaya ön verdiği gibi vakit açısından da kazanç sağlamaktadır. Bu da takdir edersiniz ki Dijital Baskı Fiyatları konusunda ekonomikliği beraberinde getirmektedir.  Firmamız, Gebze Dijital Baskı Firmaları arasında lider konumda işleyişini sürdürdüğünden ötürü şirketinizin her çeşit reklam kampanyasını üstlenebilir ve en iyi koşullarda sonuca ulaştırabilir. Son sistem baskı makineleri, birinci sınıf malzemeler ve tabi ki uzman bir kadro ile beklentilerinize fazlasıyla cevap verebileceğimizi bilmelisiniz. 

Dijital Baskı Fiyatları

Bildiğiniz gibi dijital baskı dışındaki diğer baskı yöntemlerinde en 1000 adet şeklinde stoklu üretim zorunluluğu vardır. Fakat Dijital Baskı uygulamasında adet zorunluluğu olmadığı için kişi ihtiyacı kadar baskı yaptırabilir ve buda ekonomik bir hizmet almasını sağlar. Bundan ötürü serigrafi ya da ofset baskı yöntemlerine nazaran dijital baskı uygulaması yaptırmak istediğiniz çalışmaya bağlı olarak oldukça uygun fiyat içerir diyebiliriz. Bu bağlamda Gebze Dijital Baskı firması arayışlarınıza son vererek bizlerle iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan reklam çalışmasını en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız, her çeşit baskı ve reklam çalışmaları konusunda deneyimli olduğundan ötürü hızlı, kaliteli ve güvenli bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Dijital Baskı Çeşitleri

  • Dış Mekan Baskı
  • İç Mekan Baskı
  • Vinil Baskı
  • Folyo Baskı
  • Afiş Baskı

Eko Solvet Baskı Makina  Parkurumuzla 1080p baskı kalitesi çözünürlük, solmaz boya garantisi ve özel ölçülerde istediğiniz boyda üretim yapan bir dijital baskı merkeziyiz.

Dijital baskı Uygulama Süreci: Dijital baskı yapılacak alanın önce ölçülendirip  en uygun şekilde baskı ve kesim payları ayarlanması gerekmektedir.  Grafik tasarım işlemine alıp tasarım  sürecinden sonra baskı aşamasına geçilir gebze dijital baskı merkezi ahenk reklamda.

Dijital baskı gebze : Ahenk Reklam Laminasyonlu baskı, laminasyonsuz baskı olarak en uygun fiyat garantisi ve solmama garantisi ile siz değerli müşterilerimize destek vermektedir.

Gebze Dijital Baskı Ahenk Reklam - Fiyat Teklifi İsteyiniz.